ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАХОДІВ та ІВЕНТІВ в Києві.

Забезпечення безпеки при проведенні масових заходів (фестивалів, концертів, презентацій) є важливим обов’язком його організаторів. Залучення компанії «ЗЕТ СЕК’ЮРИТІ УКРАЇНА» до виконання даного завдання дозволяє організаторам зосередитися на тому, що для них дійсно важливо, не турбуючись про особисту безпеку учасників подій, збереження їх майна, а також про профілактику можливих «інцидентів».

Наявність охорони на будь-якому масовому заході (івенті) є не тільки гарантією безпеки,а й надійним способом уникнути виникнення конфліктів, та засобом підвищення статусу заходу і його організаторів в очах учасників і ділових партнерів. Ми пропонуємо оптимальне вирішення питань безпеки та охорони за розумні гроші.
Завдяки набутому досвіду під час служби в силових підрозділах України, ми в змозі забезпечити на високому, професійному рівні безпеку наступних масових заходів:

• Конференції та з’їзди
• Культурно-спортивні та видовищні заходи
• Рекламно-комерційні (ярмарки, презентації, розпродажі і т.д.)
• Ділові зустрічі та прийоми партнерів по бізнесу (збори акціонерів, а також інші зустрічі і прийоми).
• Інші масові заходи: до них можна віднести весілля, банкети та зібрання з приводу різних ювілеїв, урочистостей.

ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАХОДІВ та ІВЕНТІВ в Києві.Специфіка охорони масових заходів

Кожен вид масового заходу вимагає особливого підходу до охорони. У великих містах культурні, і особливо спортивні, заходи часто супроводжуються зіткненням фанатів і шанувальників різних зірок естради або спорту. Охорона масових заходів заздалегідь вживає заходів, щодо виключають подібні інциденти, а також погоджує свої дії з організаторами та Національною поліцією.
Ділові заходи вимагають серйозного підходу до забезпечення конфіденційності. Наші співробітники в разі потреби, подбають про те, щоб виключити прослуховування і запис переговорів, копіювання важливих документів і поширення секретної інформації.
Охорона заходів забезпечить спокійне проведення переговорів, узгодить дії особистої охорони кожної зі сторін, надасть підтримку в разі тиску на клієнта.

Суспільно-значущі заходи характеризуються максимальним психологічним напруженням учасників і високою ймовірністю провокацій. Найчастіше неорганізована маса людей може перетворитися в юрбу, що призведе до заворушень та негативному висвітленню події в ЗМІ. Професійна охорона забезпечить безпечне проведення масових заходів і не допустить правопорушень.
На заходах приватного характеру дії охорони повинні бути максимально делікатними. Стається, що і на весіллі відбуваються непорозуміння між гостями. Професійна охорона заходу заздалегідь передбачить розвиток конфліктної ситуації та швидко знайде вихід з неї.

Наші охоронці подбають про спокійну атмосферу при проведенні заходу, не допустять на нього підозрілих осіб – які не акредитовані, представників засобів масової інформації, незапрошених і небажаних гостей.
Всі роботи по забезпеченню безпеки при проведенні масових заходів, що проводяться нашим охоронним підприємством, в разі необхідності проходять узгодження з відповідними правоохоронними органами, в ході якого опрацьовуються схеми взаємодії з співробітниками МВС, СБУ, УДОУ, передбачаються заходи щодо здійснення можливої підтримки з боку працівників міліції, узгоджується порядок передачі правопорушників.

    ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
    “ОХОРОНИ МАСОВИХ ЗАХОДІВ”